please wait, site is loading

Proje

Vardallar, 80 yıllık deneyimiyle Trabzon’un yeni yaşam ve iş merkezi Kaşüstü’nde, Vardallar kalitesiyle yeni bir yaşam biçimi getiriyor….

 

Ana arterin üstünde olmasıyla ön plana çıkan Vardallar Center, Trabzon-Rize sahilyoluna ve güney çevre yoluna bağlantısıyla bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Üniversitelere, okullara, alışveriş merkezlerine ,hastanelere ,adalet sarayına ,otellere ve havalimanına çok yakın konumda olan Vardallar Center sağladığı yaşam konforu ile ön plana çıkıyor.
Vardallar Center Residence, özel olarak tasarlanmış ‘L’ şeklinde toplam 107 daireden oluşuyor. Projede yer alan tüm daireler, özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla, Vardallar kalitesini sunuyor. Projede 1+1’den 4,5+1’e kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan panaromik rezidanslar da, ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.
Vardallar Center, ticari yaşamı da farklı hale getirmeyi planlıyor.Ticari bölümler büyüklükleri 93 m² ile 3000 m² arasında değişen ,toplam da 13000 m² inşaat alanından oluşuyor .Bu bölümler ergonomik ve kaliteli bir ticari yaşam sağlıyor.